Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Mlewiec - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

3 500 000 zł240 m² 14 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 179 m²

Luksusowa posiadłość z halą produkcyjno-magazynową na sprzedaż Wyjątkowa inwestycja łącząca komfortowy dom i możliwości biznesowe 30 minut od Torunia Luksus, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Niteckiego

Lubicz Górny(Mlewiec + 16 km)

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny, wolnostojący dom o powierzchni 150 m , położony w spokojnej i rodzinnej części Lubicza Górnego, zaledwie 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. 17 Stycznia

Golub,Golub-Dobrzyń(Mlewiec + 19 km)

770 000 zł240 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:346 m²

Golub-Dobrzyń to miasto pełne historii i kultury, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, a jednocześnie chcących cieszyć się urokami życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Czerniewice,Toruń(Mlewiec + 22 km)

930 000 zł128,13 m² 7 258,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 już gotowe! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Budowa I prace budowlane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grębocin(Mlewiec + 14 km)

880 000 zł136 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach Wyjątkowa oferta sprzedaży nowego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Grębocinie przy ul. Truskawkowej. Dom o pow. użytkowej 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

św. Józefa,Toruń(Mlewiec + 22 km)

439 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem jednorodzinnym parterowym w Toruniu na Działkach Św. Józefa. , przy ul. Wesołej. Lokalizacja: działki Józefa to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Łubianka(Mlewiec + 22 km)

500 000 zł164,96 m² 3 031,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy, położony w Łubiance. Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym (z zaplanowanym pokryciem dachu i ociepleniem w cenie). Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Strehla

Wrzosy,Toruń(Mlewiec + 22 km)

2 350 000 zł168 m² 13 988,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Biuro Nieruchomości jwg prezentuje wyjątkową ofertę urokliwy segment domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na osiedlu Wrzosy blisko centrum Torunia. Ten pięknie zaprojektowany dom został.